Kontakt

Kontakt - Dane teleadresowe

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

dane teleadresowe


Łęg Probostwo 31/1

09-210 Drobin

tel. (24) 260 32 16


spleg(at)intmail.pl

 

splegsekretariat(at)interia.pl

 

Inspektor ochrony danych:

Sawicki Daniel

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie z siedzibą:
Łęg Probostwo 31/1 09-210 Drobin.
Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych wynikających z warunków zatrudnienia.   
1.    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:
Sawicki Daniel, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2.    Przedstawicielem Administratora jest Agnieszka Tarnicka-Dymek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie z siedzibą Łęg Probostwo 31/1, 09-210 Drobin adres e-mail spleg(at)intmail.pl

3.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
•    wypełniania obowiązków prawnych spoczywających na Szkole Podstawowej w Łegu Probostwie,
•    realizacji umowy
•    w pozostałych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu okreslonym  w treści zgody i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt. 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym w obowiązujących przepisach
5.    Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

 
free poker