Wirtualna gra miejska Polskiego Czerwonego Krzyża „Baw i ucz się z PCK”.

Organizacje - Polski Czerwony Krzyż

23 października młodzież Szkolnego Koła PCK działającego przy Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie wzięła udział w  wirtualnej grze miejskiej Polskiego Czerwonego Krzyża „Baw się i ucz z PCK”  zorganizowanej przez Oddział Rejonowy w Płocku.

 

Głównym celem gry było kultywowanie  wspólnego świętowania Dnia Młodzieży PCK (przypadającego na 25 października), popularyzowanie wiedzy o ruchu czerwonokrzyskim, historii PCK i Płocka, pierwszej pomocy oraz integracja młodzieży zrzeszonej w SK PCK.  Młodzież naszej szkoły bardzo chętnie wzięła udział w grze i wykonała prawidłowo wszystkie zadania.  W nagrodę za kreatywność, pomysłowość i wiedzę otrzymała Dyplom i medal . Dziękujemy młodzieży za udział.
Opiekunki  SK PCK
Teresa Tatuch
Elżbieta Dworakowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker