Szlachetna paczka.

W dniach od 21 listopada do 07 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie została przeprowadzona akcja zbiórki żywności i innych potrzebnych artykułów w ramach projektu „Szlachetna paczka”.

Szkolnym organizatorem akcji była pani Danuta Sadowska. W akcji wzięli udział zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, jak również nauczyciele oraz osoby spoza Szkoły. Do zbiórki włączyła się także Szkoła Podstawowa w Rogotwórsku. Wspólnie stworzyliśmy paczkę dla wybranej rodziny odpowiadającą na jej konkretne potrzeby. W dniu 09 grudnia 2012 roku wszystkie paczki z zebranymi artykułami zostały dostarczone do wolontariusza opiekującego się wybraną rodziną, który przekazał je Obdarowanym w ich domu. Wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc w tworzeniu Paczki podziękowania składają: szkolny organizator akcji, cała drużyna Szlachetnej Paczki, a przede wszystkim Obdarowani.
Liczymy na Was w przyszłym roku!!!

 

 
free poker