Pierwszy dzień wiosny bez wiosny.

Galerie - Galerie

21 marca był w naszej szkole, jak co roku, dniem wyjątkowym – przywitaliśmy bowiem długo wyczekiwaną wiosnę.

Na początek nastąpiła ciekawa zamiana ról, uczniowie odciążyli tego dnia nauczycieli i sami poprowadzili zajęcia, dbali też o czystość i porządek w szkole.
Uczniowie rzetelnie przygotowali się do powitania wiosny. Każda klasa zaprezentowała swoją Marzannę, a najładniejsze stanęły przy wejściu do szkoły, aby wszystkim obwieszczać, że zima odeszła w siną dal.
Mogliśmy obserwować zawziętą rywalizację w konkurencjach sprawnościowych, a nad wszystkim czuwało niezawodne jury, w skład którego weszli Pan Andrzej Mielczarek, Pani Elżbieta Szymerska i Pani wicedyrektor Marzenna Dąbrowska.
Wybraliśmy również Miss Wiosny – kandydatki przebrane za Panią Wiosnę prezentowały się rewelacyjnie, a jury miało nie lada zadanie, aby zdecydować o wyborze najpiękniejszej.
Mieliśmy okazję też zobaczyć występ naszego szkolnego Artysty – Peły Pełkowskiego, znanego szerszej publiczności jako Bartek Słowiński, który wykonał piosenkę o tym, jak to budząca się do życia wiosna wpływa na nas i nasze zachowanie. Swoim występem po prostu rzucił wszystkich na kolana. Słowa napisał Sebastian Majewski z klasy IIIb gimnazjum, któremu gratulujemy twórczej weny.
I chociaż pogoda nie dopisała nam w tym roku na pewno nie nudziliśmy się w szkole i wszyscy dobrze się bawiliśmy.

 

 

 

 

 
free poker