Dzień Matki.

Galerie - Galerie

26 maja 2015r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Matki.

Występy artystyczne dla zaproszonych Mam przygotowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem p. Anny Gawińskiej i p. Elżbiety Dworakowskiej oraz klasy Ia pod opieką p. Małgorzaty Dziekańskiej. Pierwszaki w tym uroczystym dniu zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając  dla Mam piosenki z repertuaru Arki Noego. Dzieci z klas drugich recytowały wiersze, by słowami poetów wyrazić swoją miłość, szacunek, uznanie i podziękować wszystkim Mamom za trud, jaki wkładając w wychowanie swoich dzieci. Dekoracje na ten uroczysty dzień wykonała p. Małgorzata Dziekańska. Tłem dla występów artystycznych były narysowane przez uczniów portrety ich Mam. Po zakończeniu części artystycznej, nagrodzonej przez Mamy gromkimi brawami, dzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Dla zaproszonych Mam przygotowany został słodki poczęstunek, kawa i herbata.

 

 

 

 

 
free poker